ОГОЛОШЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ 3D VIDEO ART ODESSA LIGHT FEST

В цьому році вперше в Одесі і в Україні відбувся фестиваль світла і медіа- мистецтва ODESSA LIGHT FEST. Майстри світлотехніки з України, Білорусі, ОАЕ, Німеччині, Бразилії, Італії представили свої проекційні роботи в ході фестивалю, що стало однією з ключових глядацьких програм.

Журі конкурсу визначало найкращі проекти за чотирма критеріями: цілісність сюжету, креативність та оригінальність, технічне виконання і зв’язок з музикою. А в його роботі брали участь медіа-артисти та представники міжнародних студій – лондонської медіакомпанії DRIVE! Productions Крістіан Самнер, творці 3D і 4D шоу для таких брендів як Ralph Lauren, Ferrari, Disney та ін., автор першої аудіовізуальної інсталяції в Україні і одна з перших українських медіа-художників Ольга Кашимбекова, Роман Соколов, творець першого 3D mapping шоу в Україні , куратор виставок сучасного мистецтва, архітектор і засновник майстерні «Я Дизайн» Павло Гудімов, керівник вищої школи світлового дизайну Університету ІТМО (CLD ITMO University) і творчого об’єднання світлодизайнерів RULD Наталія Бистрянцева, керуючий директор Латвійського івент-форуму та продакшн-директор фестивалю світла “Staro Riga” Марціс Гулбіс, чиї світлові інсталяції сприяли визнанню фестивалю в світі та інші.

8 вересня міжнародне журі назвало імена переможців в номінації 3D Video Art:

1 місце:

EFEMERO – VJ Zaria, Об’єднані Арабські Емірати

I am GOD – Кластер креативу і мистецтва «FOURTH DIMENSION», Мінськ, Республіка Білорусь

2 місце:

Прогулянка – Юлія Шамшеева, Одеса, Україна

3 місце:

FILL HOUSE – Art Revolution Group, Київ, Україна

Нагадаємо, що фестиваль світла в Україні проходив вперше на 4 майданчиках, де були представлені інтерактивні і світлові інсталяції, 3D, відео – проекційні і VJ шоу від українських і зарубіжних учасників, а переможці його конкурсної програми проведуть один із заходів ODESSA LIGHT FEST в своїй країні.