12

Журі Odessa Light Fest визначило переможців

ОДЕСА, 04 вересня 2017. Визначені кращі роботи міжнародного конкурсу відеомепінгу та віджеїнгу “3D VIDEO ART”, що пройшов в рамках Другого міжнародного фестивалю світла “Odessa Light Fest”. В цьому році на участь в двох номінаціях було подано 51 заявку від 47 дизайнерів та творчих команд з 15 країн. В 2015 році до участі було подано 13 заявок з 4 країн.

Вперше в конкурсі прийняли участь представники Швейцарії, Польщі, Венесуели, Бельгії, Індонезії, Мехіко, Росії, Японії.

В фінал конкурса пройшли 17 робіт з 13 країн. Глядачі фестивалю мали змогу побачити їх на фасаді Одеської міської ради. Переможців обирало міжнародне Журі, до складу якого ввійшли Остап Хітрук, креативний директор компанії «Magic Innovations» та володар першого місця Берлінського фестивалю світла 2016, Іштван Давід, засновник та генеральний директор компанії «Limelight 3D Projection Mapping», Олександр Нехведович, засновник та директор студії «Четвертий вимір» та володар першого місця міжнародного конкурсу «3D Video Art» в рамках «OdessaLight Fest 2016», Агнес Сжентаннай, проекційна компанія «Maxin10sity», що виконує арт-дирекшн фестивалю «iMapp Бухарест», Олександр Березняк, провідний спеціаліст технічної компанії та розробника програмного забезпечення «LightConverse LTD».

Журі конкурсу визначало кращі проекти по таким критеріям, як цілісність сюжету, техніка виконання, оригінальність, звязок з музикою, глядацькі симпатії.

Лауреати міжнародного конкурса в рамках Odessa Light Fest:

Номінація “3D VIDEO ART”:

1 місце – робота «СТМ Реальність», Барандун Нікулін (Швейцарія, Базель)

2 місце – робота «Макондо», команда NullPixel Фатіма Рамірез, Ісраель Лопес (Мексика, Гуанахуато)

3 місце – робота «Сон в літню ніч», Шамшеєва Юлія (Україна, Одеса)

Номінація “VJ ART”:

1 місце – High Files Visuals, Томассо Рінальді (Італія)

Буфер обмена-1

Також вручені спеціальні відзнаки за цілісність сюжету студії H3oMC (Об’єднані Арабські Емірати) за роботу «Лабіринт Медузи» та глядацькі симпатії роботі «Порив» Дмитра Вусатого (Україна).

ДОВІДКА:

Odessa Light Fest – міжнародний щорічний фестиваль, надзвичайне за своєю красою світлове інтерактивне шоу та один із найбільш видовищних заходів. За допомогою новітніх технологій 2D та 3D графіки, особливої ілюмінації, мультимедійних технологій, архітектурного освітлення та художніх інсталяцій талановиті митці цілковито змінюють вигляд міста.