contest2018

На ODESSA LIGHT FEST “поговорять” про дива та науку

НАУКА як ДИВО. Саме так окреслена тема  артистичного дослідження художників для Третього Міжнародного фестивалю світлового мистецтва Odessa Light Fest.

Цього року фестиваль вперше проходить напередодні Різдва і Нового року. Мабуть, самого казкового та очікуваного часу. Різноманітна яскрава ілюмінація давно стала невід’ємною традицією зимових свят. Та серце кожного, навіть самого понурого скептика, в ці дивовижні дні холоне в очікуванні справжніх чудес. И дитячий подив, коли знайомі будівлі на наших очах перетворюються в фантастичні об’єкти, що приховують  в собі цілі всесвіти, також тихий відгомін прагнення нашої душі до світла. Світла, що трансформує цей Світ. Адже саме світло  душі, надихає до творчості,  коли світло розуму дарує нам мільйони неймовірних наукових відкриттів,  осягаючи цей всесвіт з усіма його чудесами.

Звикнувши до щоденного дива технологій, ми посміхаємося, читаючи в старовинних казках про килим-самоліт або срібне блюдечко з золотим яблучком, в якому, торкнувшись, бачимо, що діється за  тридев’ять земель. Навіть наші традиційні різдвяні побажання й плани на майбутнє – це також технології прописування кодів ідеальної персональної реальності. Але давайте згадаємо, що більшість відкриттів були зроблені з прагнень пояснити таємниче, а технології створювалися в спробі реалізувати найсміливіші фантастичні ідеї.

Дуже хочеться сподіватися, що учасникам і організаторам 3-го фестивалю Odessa Light Fest вдасться підвести глядача до особистого відкриття: ФОРМУЛА + АРТИСТИЧНИЙ ЗАДУМ = ЧУДО.

Нагадаємо, що конкурсні заявки приймаються до 15 листопада, а роботи до 19 грудня.  Проекти фіналістів проекційного конкурсу 3D Video Art будуть представлені на фасаді будівлі міської ради Одеси 21 -23 грудня, де їх побачать тисячі глядачів фестивалю. Саме вони відіграють ключову роль у визначенні переможців конкурсу світлових архітектурних проекцій, для яких Одеською міською радою запроваджено призовий фонд у розмірі 213 000 грн.

Для участі потрібно відправити конкурсну заявку – http://lightfest.com.ua/registration-ua/, наступним кроком, не пізніше 20 листопада надіслати презентацію конкурсної роботи на електронну скриньку contest@lightfest.com.ua. Детальні правила участі та технічне завдання представлено на сайті фестивалю.