OLF_Opening_fb_cover_1640x624px

Odessa Light Fest відкриється мультимедійним шоу під симфонічний оркестр

З 1 по 3 вересня 2017р. Odessa Light Fest запалить місто неймовірним світловим відеопроекційну шоу. Новітні технології 2D і 3D графіки, лазерні і 3D mapping шоу, світлові інсталяції – медіа-артисти перетворять реальність в казку, адже саме це тема цьогорічного фестивалю.

11 країн-учасниць, 20 різних відео-проекційних шоу і постановок, голограми, різноманіття світлових інсталяцій і симфонічний оркестр. День міста ще ніколи не був таким яскравим!

Фестиваль світловий культури Odessa Light Fest стартував в Одесі у вересні минулого року і став першим світловим фестивалем на території України, об’єднавши навколо себе представників 8 країн і продемонструвавши один з перспективних і швидко розвиваючихся напрямків міської культури – архітектурно-світловий дизайн. Тоді ключовими мультимедійними майданчиками стали фасад Одеської Міської Ради та одна з будівель-близнюків біля пам’ятника Дюку де Рішельє, де пройшов міжнародний конкурс 3D-mapping.

Цього року всі заходи фестивалю об’єднані ідеєю «Казка і реальність». «Це нагадування всім нам про важливість ролі казок і міфів в процесі виховання, і в той же час можливість зануритися в легку і невимушену атмосферу казки, зупинитися і насолодитися прекрасним, – коментують організатори. – Розвиток сучасних технологій змінює навколишній світ, погляди на культуру і мистецтво, освіту і нас, штовхає переглядати своє розуміння прекрасного. Через всю історію людства, від покоління до покоління разом з нами крокує казка, яка також змінює форму, але зберігає свій зміст. І ми лише продемонструємо, як її інтерпретують сучасні візуальні художники різних країн ».

Основні заходи фестивалю пройдуть на Приморському бульварі, Думській площі, Театральній площі та Стамбульському парку.

OLF_map_fb

Відкриття фестивалю відбудеться 1 вересня 21:00 на Думській площі світломузикальним мультимедійним шоу «4 сторони світла», яке об’єднає лазерне, світлове шоу і мистецтво 3D проекції. Під акомпанемент Одеського естрадно-симфонічного оркестру з казковими класичними композиціями Чайковського та сучасними творами з Гаррі Поттера композитора Джона Вільямса, автора музики до фільмів Зоряні війни, Індіана Джонс. Світлові артисти представлять всі напрямки світлових технологій, які об’єднує в собі фестиваль, де завершальним стане унікальне 3D шоу під виступ живого симфонічного оркестру.

В рамках фестивалю пройде другий міжнародний конкурс відеомеппінга і віджеїнга. Він розгорнеться 2 і 3 вересня на фасаді міськради і познайомить з роботами професіоналів з різних куточків світу в сфері 2D і 3D графіки.

Odessa Light Fest

Ще один майданчик Odessa Light Fest – Музей морського флоту – продемонструє взаємодію пісочних шоу і архітектури будівлі. Пісочні аніматори представлять свої шоу-програми на фасаді будівель, а медіа-артисти доповнять їх відео-історії спецефектами. Роботи будуть транслюватися циклічно, протягом усіх трьох днів фестивалю світла.

20794910_1538400726198185_328880650_o

2 вересня в Зеленому театрі Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM продемонструє гостям добірку сучасної експериментальної анімації та відео-арту. Адже саме вони є сучасними казками для дорослих. Це короткометражні мультфільми з 7 країн дозволять задуматися над актуальними в нашій реальності питаннями.

OLF_Linoleum_fb_cover_ADV_1640x624px

А 3-го вересня пройде Велике лазерне шоу Міжнародного фестивалю «Отроків» від лазерних художників з різних країн світу, в завершення якого фестиваль LINOLEUM продовжить демонстрацію короткометражної анімації.

OLF_Lasers_fb_ADV_1640x624px_v9_preview

Також в цьому році Odessa Light Fest представить світлові і проекційні інсталяції на Театральній площі та в Стамбульському парку. Під час прогулянки ви зустрінетеся і з маковим полем, на якому трохи не заснули герої Смарагдового міста, і з героєм багатьох національних казок, і кам’яною квіткою з однойменного оповідання. Квітка-семицвітка нагадає нам про бажання, які мають цінність, і багато іншого чекає нас на шляху казки.

Фестиваль вільний для відвідування і проходить 21:00 до 23:00 З 1 по 3 вересня 2017.

Місія фестивалю – культурний просвітництво і формування сучасного культурного простору. Саме тому Odessa Light Fest є некомерційним фестивалем і повністю безкоштовним для відвідувачів.

Офіційний сайт Odessa Light Fest:

http://lightfest.com.ua

Odessa Light Fest в Facebook:

https://www.facebook.com/lightfest.com.ua