18191655_1429327063772219_790715884_n

ODESSA LIGHT FEST ОГОЛОСИВ ПРО ПРИЙОМ РОБІТ

Відкрито прийом заявок на міжнародний конкурс відеомеппінга і віджеїнга, який відбудеться 1 – 3 вересня 2017 року в рамках Другого Міжнродного фестивалю світла і медіа-мистецтва ODESSA LIGHT FEST. Заявки на участь приймаються до 20 липня, а роботи до 26 серпня. Переможці конкурсу отримають грошову винагороду.

Конкурс 3D Video Art проводиться серед художників по світлу, аніматорів, дизайнерів, VJ. Завдання конкурсної програми – представити в єдиному проекті весь обсяг інноваційно-технічного та креативного потенціалу України, медіаплатформу для фахівців з метою заявити про себе в професійному середовищі й визначити кращих, а також налагодити контакти і розвинути творчі навички.

Конкурс буде проходити в двох категоріях:
-3D Video Art
– VJ Live Mapping

Тема фестивалю – «Казка та реальність». Проекти фіналістів конкурсу 3D Video Art будуть представлені на фасаді будівлі міської ради Одеси, де їх побачать сотні тисяч глядачів фестивалю.

Для участі потрібно відправити конкурсну заявку – http://lightfest.com.ua/about-contest/registration/, наступним кроком, не пізніше 20 липня надіслати презентацію конкурсної роботи на електронну скриньку contest@lightfest.com.ua. Детальні правила участі та технічне завдання представлено на сайті фестивалю. Загальний призовий фонд складає 150 000 грн.

Нагадаємо, в 2016 році призові місця зайняли дизайнери із України, Білорусі, Арабських Еміратів.