contest2018

Деталі конкурсу

Третій Міжнародний фестиваль світла та медіа-мистецтва ODESSA LIGHT FEST проводить конкурс серед візуальних артистів, художниківа світла, аніматорів, дизайнерів, віджеїв. Задача конкурсної програми - презентувати в єдиному проекті повний об’єм іноваційно-технічного та креативного потенціалу України, для змаганнь не лише молодим спеціалістам, але й для компаній-брендів  лідерів у своєму сегменті - на міжнародній арені.

Ключова тема фестивалю “НАУКА ЯК ДИВО”.

НАУКА як ДИВО. Саме так окреслена тема  артистичного дослідження художників для Третього Міжнародного фестивалю світлового мистецтва Odessa Light Fest. Цього року фестиваль вперше проходить напередодні Різдва і Нового року. Мабуть, самого казкового та очікуваного часу. Різноманітна яскрава ілюмінація давно стала невід'ємною традицією зимових свят. Та серце кожного, навіть самого понурого скептика, в ці дивовижні дні холоне в очікуванні справжніх чудес. И дитячий подив, коли знайомі будівлі на наших очах перетворюються в фантастичні об'єкти, приховуючі в собі цілі всесвіти, також тихий відгомін прагнення нашої душі до світла. Світлу, що трансформує цей Світ. Адже саме світло душі, надихає до творчості,  коли світло розуму дарує нам мільйони неймовірних наукових відкриттів,  осягаючи цей всесвіт з усіма його чудесами. Звикнувши до щоденного дива технологій, ми посміхаємося, читаючи в старовинних казках про килим-самоліт або срібне блюдечко з золотим яблучком, в якому, торкнувшись, бачимо, що відбувається за  тридев’ять земель. Навіть наші традиційні різдвяні побажання й плани на майбутнє – це також технології прописування кодів ідеальної персональної реальності. Але давайте згадаємо, що більшість відкриттів були зроблені з прагнень пояснити таємниче, а технології створювалися в спробі реалізувати найсміливіші фантастичні ідеї. Дуже хочеться сподіватися, що учасникам і організаторам 3-го фестивалю Odessa Light Fest вдасться підвести глядача до особистого відкриття: ФОРМУЛА + АРТИСТИЧНИЙ ЗАДУМ = ДИВО.

Номінації конкурсу 


Art Mapping Prize


VJ Light Art Prize


Локацією для проведення конкурсу вже традиційно є фасад Одеської Міської Ради, що на Думській площі.

Gorsovet_Dumskaya
У рамках конкурсу учасники продемонстують мистецтво роботи із 2D та 3D проекціями на об’єкти міського середовища з урахуванням їх геометрії та розташування у просторі. Учасники самостійно обирають технології та інструменти для реалізації своїх робіт, з використанням яких буде максимально розкрито їх знання та навички в області відеомепінгу.
В конкурсі можуть взяти участь представники українських та закордонних творчих колективів, дизайн-студій, студентських та професійних об’єднань, та ін.

Google Map - подивитися на мапі

 
Інформація для участі та роботи з будівлею за посиланнями:

Технічне завдання

3D модель (fbx)

3D модель (с4d)

Маски фасаду

Заявка на участь

Положення про конкурс

Ключові дати:

15 листопада -  направлення заявок до участі

20 листопада - презентация твору або превью робіт

5 грудня - твір до попереднього ознайомлення

19 грудня - Конкурсна робота

 

 

 

ЕТАПИ ПІДГОТОВКИ ТА УЧАСТІ В КОНКУРСІ:

I ЕТАП

- заявку на участь в конкурсі бажано відправити до 15 листопада, але не пізніше 20 листопада (ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ);
- до  20 листопада  необхідно надати презентацію конкурсної роботи;
Презентацію роботи відправляти на електронну поштову скриньку: contest@lightfest.com.ua. У темі листа обов’язково вкажіть напрям конкурсу та ім'я учасника. Наприклад, «презентація конкурсної роботи, Art Mapping Prize, Ім'я учасника».
За наданими учасниками презентаціями робіт буде проведено попередній відбір фіналістів.

II ЕТАП

— до 5 грудня відправити до Оргкомітету роботу для попереднього ознайомлення. За результатами цього етапу учасники отримують рекомендації щодо вдосконалення своїх робіт.
— 19 грудня  необхідно надати фінальну конкурсну роботу. Інструкції щодо завантаження матеріалів оргкомітет надасть додатково.

Якщо у вас виникнуть питання, будь ласка, зв'яжіться з нами електронною поштою: contest@lightfest.com.ua, або в мережі facebook:  https://www.facebook.com/tatiana.lorents ,
або за телефоном +380 73 451 3663

ПРИЗОВИЙ ФОНД

1 місце - 100 000 грн. для Art Mapping Prize, 17 000 грн. для VJ Light Art Prize

2 місце - 50 000 грн. для Art Mapping Prize, 10 000 грн. для VJ Light Art Prize

3 місце - 30 000 грн. для Art Mapping Prize, 6 000 грн. для VJ Light Art Prize

КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ РОБІТ:

цілісність сюжету
техніка виконання
креативність та оригінальність
зв’язок із музикою
симпатії глядачів через смс та онлайн-голосування

НАВІЩО БРАТИ УЧАСТЬ?

доступні інструменти та оснащені технічні майданчики;
показ своїх робіт аудиторії в кілька десятків тисяч осіб;
можливість спілкуватися із професіоналами з України та ін. країн;
реалізація своїх робіт розміром із цілу будівлю;

Лауреати Першого міжнародного конкурсу 3D VIDEO ART в рамках фестиваля ODESSA LIGHT FEST (2016)

I місце:

EFEMERO - VJ Zaria, Об'єднані Арабські Емірати

I am GOD - FOURTH DIMENSION, Мінськ, Республіка Білорусь

II місце:

Прогулка – Юлія Шамшеєва, Одеса, Україна

III місце:

FILL HOUSE – Art Revolution Group, Київ, Україна