photos-5

У ЖОВТНІ ВСЕ СВІТЛО БУДЕ В ОДЕСІ!

16-18 жовтня відбудеться перший в Україні фестиваль світла і медіа-мистецтва Odessa Light Fest.

Odessa Light Fest – масштабний і яскравий захід, який обіцяє стати новою візитівкою Одеси. В рамках фестивалю українські художники, аніматори, дизайнери створять безліч світлових і мультимедійних об’єктів. Сценою для світлових і відео уявлень стануть відомі на весь світ архітектурні об’єкти морської столиці України: ансамбль Приморського бульвару, Потьомкінські сходи, Театр опери та балету, Колонада, Одеський морський порт, Карантинна арка з пороховою вежею, будівля міської ради.

Для того, щоб «запалити» Одесу так, щоб про це заговорив увесь світ, навколо фестивалю об’єдналися найкращі українські фахівці зі світлового шоу, відео-дизайну, технологій.

Під час проведення Фестивалю заплановано конкурсну програма для всіх бажаючих – від молодих дизайнерів до маркетингових і креативних команд різних брендів, агентств та громадських об’єднань, із загальною темою «Перетин цивілізацій».

Стежити за новинами Фестивалю світла можна на сайті www.lightfest.com.ua.

ДОВІДКА:

Міжнародний фестиваль світла – надзвичайне за своєю красою світлове інтерактивне шоу, один із найвидовищніших заходів. За допомогою новітніх технологій 2D і 3D графіки, особливої ілюмінації, мультимедійних технологій, архітектурного освітлення і художніх інсталяцій талановиті художники змінюють місто до невпізнання. Подібні фестивалі проводяться в більш ніж 20 містах по всьому світу і збирають від 500 тис до 4 млн. глядачів та гостей.