дюк ришелье ФБ

Оргкомітет ODESSA LIGHT FEST оголосив про прийом робіт

Відкрито прийом заявок на міжнародний конкурс відеомеппінга і віджеїнга, який відбудеться 2-4 вересня 2016 року в рамках першого в Україні фестивалю світла і медіа-мистецтва ODESSA LIGHT FEST. Заявки на участь приймаються до 5 серпня, а роботи до 28 серпня.

Конкурс 3D Video Art проводиться серед художників по світлу, аніматорів, дизайнерів, VJ. Завдання конкурсної програми – представити в єдиному проекті весь обсяг інноваційно-технічного та креативного потенціалу України, медіаплатформу для фахівців з метою заявити про себе в професійному середовищі й визначити кращих, а також налагодити контакти і розвинути творчі навички.

Конкурс буде проходити в двох категоріях:
-3D Video Art
– VJ Live Mapping

Темою фестивалю залишається – «Перетин цивілізацій», що максимально розкриває історичну перспективу і потенціал Одеси, як міста, в якому перетинається безліч світів, культур і історій. Вона несе в собі творчу енергію, яка об’єднує народи і культури, підтримує творчі перспективи і розвиває сучасні технології. Вона створює сплетіння глобальних шляхів, породжує нову філософію світу. Миру, де всі єдині.

Проекти фіналістів конкурсу 3D Video Art будуть представлені на фасаді будівлі міської ради Одеси, де їх побачать сотні тисяч глядачів фестивалю. Конкурс віджеїнга також буде проходити на відкритому майданчику і «екраном» для робіт медіа-артистів стане фасад будівлі-напівциркуля на Приморському бульварі. Підготовлені до конкурсу проекти, раніше направлені в Оргкомітет, будуть представлені в конкурсі згідно з заявленими учасниками майданчиками.
В українському Журі фестивалю Олександр Крижевич – співвласник Nebo events agency і організатор кращих заходів країни з використанням медіа-технологій, Роман Соколов – директор відомого у всьому світі українського театру тіней Teiulis і організатор першого в Україні 3D-mapping шоу, Павло Гудімов – власник і куратор арт-центру «Я Галерея», колекціонер мистецтва і арт-менеджер.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ:  http://lightfest.com.ua/about-contest/registration/