ODESSA LIGHT FEST переноситься

Дорогі учасники та гості фестивалю ODESSA LIGHT FEST!

Оргкомітет повідомляє, що фестиваль ODESSA LIGHT FEST, запланований на 16-18 жовтня 2015 року, до якого ми всі ретельно готувалися, на превеликий жаль, переноситься.

Ми разом пройшли довгий шлях, вклали багато сил, часу та енергії у створення однієї з найкрасивіших подій світу в нашій країні. Додатковий час, який з’явився в нашому розпорядженны, ми направляємо на вдосконалення та розвиток програми, щоб ODESSA LIGHT FEST став дійсно знаковою подією для всіх нас і поклав початок традиції свята світла в Україні!

Впевнені, що прикрість від відкладених термінів проведення конкурсу лише посилить майбутній смак перемог у конкурсантів! І радість від події, яка за час організації набула статус міжнародної, не матиме меж. Тисячі глядачів прийдуть насолодитися чарами і красою світла в той день, коли ми всі разом зробимо світ світлішим ще на одне місто!

Додаткова інформація про терміни проведення ключових подій фестивалю буде повідомлена на офіційному порталі та на сторінці фестивалю ODESSA LIGHT FEST в соціальній мережі Facebook.

Оргкомітет ODESSA LIGHT FEST.