1_OLF_Wall

АДМІНІСТРАЦІЯ ОДЕСИ ТА ОРГКОМІТЕТ ODESSA LIGHT FEST ПРЕЗЕНТУВАЛИ ФЕСТИВАЛЬ СВІТЛА ПРЕСІ

16-18 жовтня в Україні відбудеться фестиваль світла і медіа-мистецтва Odessa Light Fest. Мультимедійне шоу, музично-світлові композиції, проекції на фасади будівель, що будуть представлені на фестивалі, здивують навіть вибагливу публіку та неймовірно змінять зовнішній вигляд міста. Для проведення першого в Україні надзвичайно яскравого шоу світла українські організатори обрали Одесу.

Фестиваль покликаний показати Україну світові, сприяти залученню туристів і просуванню Одеси на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Організатори фестивалю також впевнені, що подія стане унікальним майданчиком для ідей і самовираження молодих талантів, на які так багата Україна.

3_Press_Conference

Про це стало відомо 5 серпня на брифінгу міської влади Одеси та організаторів фестивалю Odessa Light Fest, який відбувся в Одеській мерії.

«Нам надається унікальна можливість представити Україну на одному інноваційно-технологічному рівні з цілою низкою світових міст, серед яких Амстердам, Ліон, Берлін, Сідней, поставити країну в потік сучасних міжнародних трендів у проведенні видовищних заходів та інструментів культурно-туристичного розвитку регіонів. І найцінніше – подарувати мешканцям Одеси та гостям міста дивовижну атмосферу тепла і натхнення, яка занурить в магічну казку, створену новими технологіями, – розповіла засновник і організатор фестивалю Odessa Light Fest Тетяна Лоренц. – Ми будемо раді бачити на фестивалі гостей з усіх куточків України і будемо всіляко сприяти створенню лояльних умов для туристичних поїздок на наш фестиваль».

5_Tatiana_Lorents

Odessa Light Festival — масштабний і яскравий захід, який стане новою візитівкою Одеси. У рамках фестивалю українські художники, аніматори, дизайнери створять безліч світлових і мультимедійних об’єктів, представляючи в єдиному проекті весь обсяг інноваційно-технічного потенціалу України.

Оргкомітет фестивалю відібрав архітектурні об’єкти, що якнайповніше уособлюють вигляд Одеси. Вони виразні, впізнавані як одеситами, так і гостями міста: ансамбль Приморського бульвару, Потьомкінські сходи, Театр опери та балету, Колонада, Одеський морський порт, Карантинна арка з пороховою вежею, будівля міської ради.

«Одесу важко здивувати чимось новим. Проте, на щастя, з’явився ще один проект, який покаже наше місто в новому світлі, в прямому і переносному значенні цього слова. Те, що нам пропонують організатори фестивалю світла, дозволить ще більше полюбити Одесу, захоплюватися нею, приверне до нас і туристів, й інвесторів. Тому міська влада і відгукнулася на пропозицію провести в Одесі такий незвичайний і яскравий фестиваль»,– зазначив секретар Одеської міської ради Олег Бриндак..

6_OLF_Oleg_Bryndak

Під час проведення Фестивалю заплановано конкурсну програма для всіх бажаючих – від молодих дизайнерів до маркетингових і креативних команд різних брендів, агентств та громадських об’єднань, із загальною темою «Перетин цивілізацій».

На фасаді будівель будуть демонструватися роботи тривалістю від 5 секунд до 10 хвилин. Також буде організовано виставку робіт в галузі світлового дизайну.

2_Press_Conference
4_Vladimir_Andrusishyn

ДОВІДКА:

Міжнародний фестиваль світла – надзвичайне за своєю красою світлове інтерактивне шоу, один із найвидовищніших заходів. За допомогою новітніх технологій 2D і 3D графіки, особливої ілюмінації, мультимедійних технологій, архітектурного освітлення і художніх інсталяцій талановиті художники змінюють місто до невпізнання. Подібні фестивалі проводяться в більш ніж 20 містах по всьому світу і збирають від 500 тис до 4 млн. глядачів та гостей.